SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Szamba betonowe przydomowe szczelne dla mieszkańców miast Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, Lwówek Śląski oferuje producent szamb betonowych. Jako producent szamb poza zbiornikami na szambo oferujemy zbiorniki na deszczówkę. Poza wysoką jakością zbiorników, wyróżniają nas na tle konkurencji atrakcyjne ceny. Tanie i jednocześnie wysokiej jakości, potwierdzone specjalną aprobatą techniczną nr AT-15-9112 szamba betonowe oferujemy na polskim rynku od wilu lat. Zapewniamy transport zakupionych u nas szamb. Istnieje możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z montażem.

    Szamba betonowe Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, Lwówek Śląski   Szamba betonowe Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, Lwówek Śląski   Szamba betonowe Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, Lwówek Śląski

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem wysokiej jakości bezodpływowych zbiorników na szambo. Duże doświadczenie w branży pozwoliło nam na stworzenie propozycji, która w pełni spełni Państwa oczekiwania i potrzeby. Możemy zapewnić, że nasze szamba są niezwykle trwałe oraz wyjątkowo szczelne, co oczywiście ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Stawiamy też na ich funkcjonalność, zdając sobie sprawę, że wymiana takiego zbiornika zawsze nastręcza wielu trudności. Właśnie z tego powodu chcemy, aby oddany w Państwa ręce produkt był po prostu idealny. Do produkcji naszych szamb używamy więc najlepszego betonu. To właśnie on gwarantuje długą żywotność oraz szczelność oferowanych przez nas zbiorników. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy także aprobata techniczna nr AT-15-9112. Jest to dokument, który potwierdza, że stworzone przez nasza firmę produkty spełniają wszelkie niezbędne normy.

Obok produkcji funkcjonalnych i wysokiej klasy żelbetonowych szamb zajmujemy się także produkcją szczelnych zbiorników służących przechowywaniu wody deszczowej. Oczywiście oferujemy także transport i montaż naszych zbiorników pod wskazany adres. Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi to tereny Wrocławia oraz okolice.

W naszej ofercie znajdą Państwo szamba i zbiorniki standardowe o różnej pojemności. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę i chętnie zrealizujemy nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić wszelkie szczegóły. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór takich zbiorników, które będą optymalne.