SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości szamba betonowe. Jako specjaliści z długim doświadczeniem w branży, tworzymy produkty o jak najwyższej jakości. W tym celu do tworzenia przydomowych szamb betonowych wykorzystujemy wysokiej jakości beton, który jest zagęszczany klasą od B-20 do B-30. Taki materiał sprawia, że oferowane przez nas bezodpływowe zbiorniki są po prostu bardzo trwałe i szczelne. Dodatkowo każdy z nich od zewnątrz pokryty jest specjalną warstwą izolbet. Sprawia ona, że oferowane przez nas szamba są odporne na działanie różnego rodzaju czynników z zewnątrz, co w znacznym stopniu wpływa na ich trwałość i szczelność. Oczywiście wszystkie nasze szamba posiadają specjalny projekt techniczno-budowlany. Ponadto produkty, które Państwu oferujemy posiadają także wydaną przez warszawski Instytut Techniki Budowlanej dokument nazywany aprobatą techniczną o numerze AT-15-9112. Jest on gwarancją tego, że produkty, które oddajemy w Państwa ręce spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz są po prostu bardzo dobre.  

    Przydomowe, szczelne szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk   Przydomowe, szczelne szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk   Przydomowe, szczelne szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk

Wybierając produkty naszej firmy obok gwarancji jakości, otrzymują Państwo także pomoc doświadczonych specjalistów, którzy pomogą określić, jakie przydomowe szambo betonowe będzie w Państwa wypadku najbardziej funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szamba betonowe o różnej pojemności i o różnych wymiarach. Oczywiście oferujemy Państwu także transport zakupionych u nas szamb oraz ich montaż. Chcemy w ten sposób zagwarantować Państwu kompleksowe usługi wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.