SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Przydomowe szamba betonowe

Przydomowe szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk

Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości szamba betonowe. Jako specjaliści z długim doświadczeniem w branży, tworzymy produkty o jak najwyższej jakości. W tym celu do tworzenia przydomowych szamb betonowych wykorzystujemy wysokiej jakości beton, który jest zagęszczany klasą od B-20 do B-30. Taki materiał sprawia, że oferowane przez nas bezodpływowe zbiorniki są po prostu bardzo trwałe i szczelne. Dodatkowo każdy z nich od zewnątrz pokryty jest specjalną warstwą izolbet. Sprawia ona, że oferowane przez nas szamba są odporne na działanie różnego rodzaju czynników z zewnątrz, co w znacznym stopniu wpływa na ich trwałość i szczelność. Oczywiście wszystkie nasze szamba posiadają specjalny projekt techniczno-budowlany. Ponadto produkty, które Państwu oferujemy posiadają także wydaną przez warszawski Instytut Techniki Budowlanej dokument nazywany aprobatą techniczną o numerze AT-15-9112. Jest on gwarancją tego, że produkty, które oddajemy w Państwa ręce spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz są po prostu bardzo dobre.  

Czytaj więcej


Transport szamb betonowych

Transport szamb betonowych Wrocław - Dolny Śłąsk

Firma Tad-But jest jednym z liderów wśród przedsiębiorstw oferujących wysokiej jakości szamba betonowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty wysokiej klasy, do których stworzenia wykorzystano jedynie najlepsze materiały. Przygotowując nasze zbiorniki bezodpływowe mamy na względzie przede wszystkim to, by były one niezawodne, trwałe i szczelne. Dlatego wykorzystujemy tutaj beton o optymalnej gęstości. Dodatkowo nasze szamba są pokryte także izolującą warstwą zewnętrzną, która chroni je przed uszkodzeniami różnego typu.

Nasza firma oferuje Państwu szamba betonowe różnych rozmiarów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno niewielkie zbiorniki jak i szamba charakteryzujące się dość dużą pojemnością. Wszystkie te produkty posiadają aprobatę techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej mieszczący się w Warszawie.

Czytaj więcej


Montaż szamb betonowych

Montaż szamb betonowych Wrocław - Dolny Śląsk

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji szamb betonowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt najwyższej jakości. Szamba betonowe, jakie zajdziecie Państwo w naszej ofercie są niezwykle funkcjonalne. Stworzone ze starannie dobranego betonu oraz pokryte specjalną zewnętrzną warstwą izolacyjną z pewnością będą trwałe i niezawodne przez wiele lat. Cechą charakterystyczną naszych zbiorników jest także ich niezwykłą szczelność. Wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona między innymi przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, który wystawił dokument zwany aprobatą techniczną o numerze AT-15-9112. Jest to dowód na to, że produkty, które Państwu oferujemy spełniają wszelkie obowiązujące obecnie normy.

Chcąc zapewnić Państwu kompleksową realizację usług, obok sprzedaży wysokiej jakości szamb przydomowych, oferujemy także ich transport oraz montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że zakupione przez Was zbiorniki dotrą na miejsce szybko oraz zostaną zamontowane przez profesjonalistów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by podczas transportu i montażu zbiorniki nie uległy uszkodzeniu.

Czytaj więcej