SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Szamba betonowe przydomowe szczelne dla mieszkańców miast Wałbrzych, Legnica, Lubin, Wołów, Chojnów oferuje producent szamb betonowych. Jako producent szamb poza zbiornikami na szambo oferujemy zbiorniki na deszczówkę. Poza wysoką jakością zbiorników, wyróżniają nas na tle konkurencji atrakcyjne ceny. Tanie i jednocześnie wysokiej jakości, potwierdzone specjalną aprobatą techniczną nr AT-15-9112 szamba betonowe oferujemy na polskim rynku od wilu lat. Zapewniamy transport zakupionych u nas szamb. Istnieje możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z montażem.

    Szamba betonowe Wałbrzych, Legnica, Lubin, Wołów, Chojnów   Przydomowe szczelne szamba betonowe, bezodpływowe zbiorniki na szambo oraz zbiorniki na deszczówkę Wałbrzych, Legnica, Lubin, Wołów, Chojnów i okolice.   Zbiorniki betonowe na szambo Wałbrzych, Legnica, Lubin, Wołów, Chojnów

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bardzo wysokiej jakości szamba betonowe. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Są też niezwykle szczelne. Jest to zasługą faktu, że do ich tworzenia używamy wyłącznie wysokiej jakości betonu, który jest zagęszczony klasą B-20 do B-30. Właśnie to sprawia, że szczelność oferowanych przez nas zbiorników jest bardzo wysoka. Zdajemy sobie sprawę, że właśnie tego w pierwszej kolejności oczekuje się od przydomowego szamba. Dodatkowo więc wzmacniamy nasze produkty specjalną warstwą ochronną. To ona niweluje działanie różnych czynników zewnętrznych, w tym także skutki wszelkich mechanicznych uszkodzeń. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas szamba betonowe zyskują uznanie coraz większej grupy zadowolonych klientów.

Na potwierdzenie tego, że nasze produkty są najwyższej jakości możemy pochwalić się tym, iż wszystkie one posiadają specjalną aprobatę techniczną o numerze AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Oczywiście produkowane przez nas bezodpływowe zbiorniki na ścieki posiadają także projekty techniczno-budowlane

Szamba betonowe, jakie Państwu oferujemy, mają różne wymiary i różną pojemność. Ważne jest więc, aby odpowiednio określić swoje potrzeby, by wybrać odpowiednie dla nich szambo. Oczywiście nasi specjaliści służą tutaj profesjonalną pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania. Nasza firma oferuje także transport i montaż zakupionych u nas zbiorników.