SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem wysokiej jakości bezodpływowych zbiorników na szambo. Duże doświadczenie w branży pozwoliło nam na stworzenie propozycji, która w pełni spełni Państwa oczekiwania i potrzeby. Możemy zapewnić, że nasze szamba są niezwykle trwałe oraz wyjątkowo szczelne, co oczywiście ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Stawiamy też na ich funkcjonalność, zdając sobie sprawę, że wymiana takiego zbiornika zawsze nastręcza wielu trudności. Właśnie z tego powodu chcemy, aby oddany w Państwa ręce produkt był po prostu idealny. Do produkcji naszych szamb używamy więc najlepszego betonu. To właśnie on gwarantuje długą żywotność oraz szczelność oferowanych przez nas zbiorników. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy także aprobata techniczna nr AT-15-9112. Jest to dokument, który potwierdza, że stworzone przez nasza firmę produkty spełniają wszelkie niezbędne normy.  

    Szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk   Szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk   Szamba betonowe Wrocław - Dolny Śląsk

Obok produkcji funkcjonalnych i wysokiej klasy żelbetonowych szamb zajmujemy się także produkcją szczelnych zbiorników służących przechowywaniu wody deszczowej. Oczywiście oferujemy także transport i montaż naszych zbiorników pod wskazany adres. Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi to tereny Wrocławia oraz okolice.

W naszej ofercie znajdą Państwo szamba i zbiorniki standardowe o różnej pojemności. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę i chętnie zrealizujemy nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić wszelkie szczegóły. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór takich zbiorników, które będą optymalne.