SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji szamb betonowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt najwyższej jakości. Szamba betonowe, jakie zajdziecie Państwo w naszej ofercie są niezwykle funkcjonalne. Stworzone ze starannie dobranego betonu oraz pokryte specjalną zewnętrzną warstwą izolacyjną z pewnością będą trwałe i niezawodne przez wiele lat. Cechą charakterystyczną naszych zbiorników jest także ich niezwykłą szczelność. Wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona między innymi przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, który wystawił dokument zwany aprobatą techniczną o numerze AT-15-9112. Jest to dowód na to, że produkty, które Państwu oferujemy spełniają wszelkie obowiązujące obecnie normy. 

    Montaż szamb betonowych Wrocław - Dolny Śląsk   Montaż szamb betonowych Wrocław - Dolny Śląsk   Montaż szamb betonowych Wrocław - Dolny Śląsk
Chcąc zapewnić Państwu kompleksową realizację usług, obok sprzedaży wysokiej jakości szamb przydomowych, oferujemy także ich transport oraz montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że zakupione przez Was zbiorniki dotrą na miejsce szybko oraz zostaną zamontowane przez profesjonalistów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by podczas transportu i montażu zbiorniki nie uległy uszkodzeniu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Dołożą oni wszelkich starań, by doradzić Państwu wybór odpowiedniego zbiornika, który idealnie będzie spełniał wszystkie Państwa potrzeby i odpowiadał Państwa oczekiwaniom.