SzambaBetonoweWroclaw.pl

szamba BETONOWE WROCŁAW

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - TEL.  695-116-712


Szamba betonowe przydomowe szczelne dla mieszkańców miast Ziębic, Oborniki Śląskie, Chocianów, Żarów oferuje producent szamb betonowych. Jako producent szamb poza zbiornikami na szambo oferujemy zbiorniki na deszczówkę. Poza wysoką jakością zbiorników, wyróżniają nas na tle konkurencji atrakcyjne ceny. Tanie i jednocześnie wysokiej jakości, potwierdzone specjalną aprobatą techniczną nr AT-15-9112 szamba betonowe oferujemy na polskim rynku od wilu lat. Zapewniamy transport zakupionych u nas szamb. Istnieje możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z montażem.

    Szamba betonowe Ziębic, Oborniki Śląskie, Chocianów, Żarów   Szamba betonowe Ziębic, Oborniki Śląskie, Chocianów, Żarów   Szamba betonowe Ziębic, Oborniki Śląskie, Chocianów, Żarów

Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości szamba betonowe. Jako specjaliści z długim doświadczeniem w branży, tworzymy produkty o jak najwyższej jakości. W tym celu do tworzenia przydomowych szamb betonowych wykorzystujemy wysokiej jakości beton, który jest zagęszczany klasą od B-20 do B-30. Taki materiał sprawia, że oferowane przez nas bezodpływowe zbiorniki są po prostu bardzo trwałe i szczelne. Dodatkowo każdy z nich od zewnątrz pokryty jest specjalną warstwą izolbet. Sprawia ona, że oferowane przez nas szamba są odporne na działanie różnego rodzaju czynników z zewnątrz, co w znacznym stopniu wpływa na ich trwałość i szczelność. Oczywiście wszystkie nasze szamba posiadają specjalny projekt techniczno-budowlany. Ponadto produkty, które Państwu oferujemy posiadają także wydaną przez warszawski Instytut Techniki Budowlanej dokument nazywany aprobatą techniczną o numerze AT-15-9112. Jest on gwarancją tego, że produkty, które oddajemy w Państwa ręce spełniają wszelkie obowiązujące normy oraz są po prostu bardzo dobre.

Wybierając produkty naszej firmy obok gwarancji jakości, otrzymują Państwo także pomoc doświadczonych specjalistów, którzy pomogą określić, jakie przydomowe szambo betonowe będzie w Państwa wypadku najbardziej funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szamba betonowe o różnej pojemności i o różnych wymiarach. Oczywiście oferujemy Państwu także transport zakupionych u nas szamb oraz ich montaż. Chcemy w ten sposób zagwarantować Państwu kompleksowe usługi wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.